dvojče

Odpovědět
paci
Příspěvky: 428
Registrován: čtv bře 18, 2010 22:22
Bydliště: Reichenberg v Sudetech - převážně

dvojče

Příspěvek od paci » ned pro 25, 2011 21:04

Takže vážení
popřeji Vám všem krásných svátků vánočních a dobrý rok nastávající ať nám všem v pohodě jezdí rovříci .. drive:

a nevím zda li i příští rok budu jezdit na srazíky , neboť když se náhodou občas všichni sejdeme doma tak už máme svůj srazík ..
neboť jak jsem započal 214tkou modrou , tak v létě si udělal radost 416tkou zelenou metlou , a jak mi ji synek začal okupovat , tak před čáskem tu psal, tak jsem se do rovrování tak nějak dal a na díly další totožné téměř dvojče 416tkové dovezl na díly, však náhoda a mé zželení se, rozebrat , tak převodovka jiná sehnána a implementována, takže teď i na mne zbyla druhá 416tka to jen tak na okraj..
Ale mám dotaz na zdejší mágy přes rovříky a mg.. tedy pokud by mi věnovali kousek čásku a zkušeností..
trochu pokukuji ..
tak jak jsou na tom motory diesel 2l , jde mi o výkon, kvalitu , servis a spotřebu .. a je rozdíl mezi motory do r 2003 a od r 2003 výše ?
Děkuji za Váš náhled a třeba .. třeba už nebudu muset "dráždit např. Maxe když je sraz daleko, tak jestli nemám jet ropou od forda.. SMOKE: mir:

Apropo ještě jaké jsou vhodné pístní kroužky do 45tky 1.8 ? Goetze ? chlat:

Odpovědět