PRAVIDLA BAZARU

Pravidla soukromé a komerční inzerce na Roverclub CZ
Zamčeno
Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6966
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

PRAVIDLA BAZARU

Příspěvek od AnderN » čtv bře 10, 2011 15:30

Základním pravidlem je slušnost a dodržování zákonů. Vyvarujte se, prosím, urážlivých výroků, vyřizování účtů, propagace různých ilegálních nabídek a vůbec všeho, co je v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.

Soukromá inzerce
  1. * Soukromé inzeráty ve všech sekcích jsou ZDARMA. Počet inzerátů je omezen maximálně na DESET ve všech sekcích. Pokud někdo bude chtít mít vloženo více soukromých inzerátů než je povoleno, je nutné kontaktovat provozovatele klubu. Maximální platnost inzerátu je omezena na 60 dní. Pokud zde bude umístěn inzerát nesoucí známky komerce, bude bez předchozího upozornění odstraněn.
  • * Veškerý komentář k inzerátu je ZAKÁZÁN - v případě, že máte dotaz na autora inzerátu, kontaktujte jej přes SZ (soukromou zprávu), nebo uvedeným kontaktem. Všechny komentáře k inzerátům budou mazány, autorům komentářů bude uděleno varování. Rovněž jsou zakázány příspěvky typu "Poslal jsem vám SZ", "Odkud jsi", "Nemáš náhodou růžový nárazník" apod.
  • * Své inzeráty vkládejte do sekcí, do kterých patří. Pokud si s umístěním inzerátu nejste jisti, raději kontaktujte moderátory/administrátory.
  • * Každý člen je povinen napsat po skončení platnosti inzerátu moderátorovi nebo administrátorovi o smazání inzerátu soukromou zprávu (SZ) s odkazem na příslušný inzerát, případně do inzerátu vložit nový příspěvek s textem "Prodáno".
  • * Administrátor webu si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv obsah inzerátu, který je dle jeho názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si vyhrazuje právo autorovi takového inzerátu zablokovat další přístup do diskuzního fóra.
Komerční inzerce

Každému obchodníkovi, který projeví zájem o komerční prezentaci, bude v sekci BAZAR vymezen prostor v podobě vlastního fóra.
  • * samostatné fórum s názvem, který si obchodník zvolí
  • * neomezený počet inzerátů
  • * zařazení do KATALOGU FIREM na webu
  • * povolení odkazu na firmu v podpisu u každého příspěvku a inzerátu
  • * v sekci jsou povoleny komentáře
Kontakt pro bližší informace o zařazení do komerční sekce: info@roverclub.cz
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

Zamčeno