Stránka 1 z 2
XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: úte dub 28, 2026 10:26
od Prezident Jarda26
Vážení přátelé,
tímto Vás srdečně zvu na
XVI. Olomoucký Tvarůžek, který se koná
v sobotu 20. 6. 2026 od 9:00 hod. na nám. Přemysla Otakara v Litovli.
Oběd bude v restauraci na náměstí v 11:00 hod. Byla domluvena jednotná cena menu 220,- Kč i s polévkou.
Obědové menu:
- Polévka - hovězí vývar s těstovinami
- 150g kuřecí prsíčko plněné mozzarellou, sušená rajčata, rýže, dušená zelenina
- 150g medailonky z vepřové panenky s pepřovou omáčkou, šťouchané brambory, zeleninová obloha
Ve 12:30 hod. je odjezd spanilou jízdou k vodní nádrži
Slezská Harta, kde je zajištěna projížďka lodí po přehradě. Dále je zde možnost prohlídky přehrady. Na závěr přejedeme k závěrečnému posezení do
pizzerie Donna Emona v Bruntálu, kde si dáme kafe, pivo, limču nebo něco k snědku, dle vlastního gusta. Tímto bude Olomoucký Tvarůžek ukončen.
Cena startovného: 100,- Kč za vozidlo.
Jízdné na projížďku lodí:
- základní: 200,- Kč
- děti do 12 let: 100,- Kč
- děti do 4 let zdarma
>> REGISTRACE <<
Prosím snažte se přihlásit co nejdříve.
Děkuji Jarda a Maruška
Re: XVI OLOMOUCKÝ TVARUŽEK 20.6.2026.
Napsal: úte kvě 05, 2026 11:21
od Trunda
Jéžečkova vočíčka.... to by mohlo být bez střechy lákavé

Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: sob kvě 16, 2026 16:03
od AnderN
Úvodní příspěvek byl aktualizován a obsahuje všechny informace i odkaz na registraci. Pokud máte dotazy, tak pište.
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 04, 2026 8:28
od Trunda
Tož... Trundovi jsou po letech odříkání zaregistrovaní.... volejte sláva, deset dní se radujde a registrujte se také

Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 04, 2026 9:57
od Keksin
Zaregistrováno

Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 04, 2026 12:37
od Prezident Jarda26
Vážení přátelé, Doufám že jste se již seznámili s programem Olomouckého tvarůžku, takže Vás prosím o včasné přihlášení na registraci. Hlavně se jedná o nahlášení výběru jídla nejpozději do 17.6.2026 kdy musím nahlásit počet jídel do restaurace v Litovli. Jinak si myslím že jste se s programem seznámili, takže doufám že budete spokojeni a sraz si pěkně užijete, pevně věřím že počasí jako vždy bude pěkné.
Budu se těšit na hojnou účast. Jarda.
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: stř čer 10, 2026 21:13
od Depe
Ahoj Roveráci my samozřejmě jedeme a dávno máme zamluvený penzion v Dolanech na celý vikend a počasi má být fantastický ale on ho má prezident objednaný každý rok

a na sraz a plavbu na Titaniku se těšime

tak snad se nas sejde hodně plechových mazličků i ty bez střech

Tvarůžku zdar

Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: stř čer 17, 2026 15:45
od WarrilloW
Hezký den všem.
Já se neregistruji kvůli jídlu, jelikož mám na ten den práci, končím v Ostravě ve 13:30h., takže se neobjevím v Litovli, ale připojím se s prckem po 15.30h. cca, pokud budete stále na Slezské Hartě nebo v Moravském Kočově. 10minut jízdy od mého bydliště mám právě tu Hartu.
Diana, malý Ríša a Zlobišák

(Rover 620Si)
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 18, 2026 8:58
od Prezident Jarda26
Zdravím WarrilloW, to bude v pohodě, rádi Vás uvidíme. V 15,30hod nám bude končit vyjížďka lodí takže budeme rádi že tě uvidíme., budeme se těšit. Ahoj Jarda.
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 18, 2026 10:03
od Prezident Jarda26
Vážení přátelé, jen malé upozornění, registrace je ukončena pokud budete něco potřebovat volejte 721 669 375 kde se budu snažit Vám vše potřebné vysvětlit. Bohužel restaurace v Moravském Kločově nás odmítla s tím že je tam zamluvená rezervace. Pracujeme na tom že najdeme jinou restauraci poblíž Slezské Harty aby jste se mohli občerstvit. Při příjezdu na sraz bude vybíráno startovné a kdo bude chtít plavbu lodí na přehradě dostane lístky na plavbu a zaplatí podle počtu osob při platbě startovného.
Děkuji Jarda.
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 18, 2026 12:00
od WarrilloW
Jardo, nezkusil bys třeba Penzion Nad stájí v Jakartovicích? Je to cca 15minut jízdy od Harty, podél silnice v obci se vměstná snad i 30+ aut (a já bych měla dojezd jen do vedlejší obce

). Nebo ještě restaurace a penzion U Jelena, Nová Pláň 29 (penzionujelena.cz), tam je to nejhezčí , mají tam kapli s trofejemi a výborné zvěřinové dobroty, ale nevím, jak s kapacitou parkování, je tam poblíž placené parkoviště. Případně penzion v Leskovci nad Moravicí, je to u přehrady a kapacitně se taky vejdete. (tel 604754134)
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 18, 2026 12:56
od Prezident Jarda26
Děkuji za nabídku na občerstvení ale volal mě Ondra že již má něco poblíž zajištěné. I tak díky za ochotu pomoci. Jarda.
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 18, 2026 13:03
od WarrilloW
Rádo se stalo. Třeba přispěji i jindy "s troškou do mlýna". Já jsem místní rodaćka z okolí Harty, takže případně můžu být do budoucna i nápomocna jako místní průvodce po MS kraji.
Těším se na shledání na sraze. Nakonec přijedu dříve, takže možná se synkem se vměstnáme i na loď.
Diana
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: čtv čer 18, 2026 14:49
od AnderN
Díky za tipy, ale většina slušných podniků v okolí má již na sobotu nasmlouvané svatby, oslavy apod.
Zázemí k závěrečnému posezení a občerstvení nám nakonec poskytne pizzerie Donna Emona v Bruntálu.
Re: XVI. OLOMOUCKÝ TVARŮŽEK 20. 6. 2026
Napsal: pát čer 19, 2026 23:35
od Vojta Trundovic :-)
Jsme na cestě
Sent from my iPhone using Tapatalk