Oukej, tak to je nějaká custom noname rozpěra. Lepší jak nic
Olej fajn, já dávám tu vyšší řadu.
Výfuk kouknu co je to zač.
Podvozek máš origo? Nějaké polyuretany?
Táta (Trunda) nás asi na výlet nechce, ale já s maminkou a sestřičkou na výlet chceme, takže si to pojistím a hlásím: 1 auto, osoby 2+2, 1x svíčková a 1x kuřecí