Prevodovka - zpatecka R600 SDi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Prevodovka - zpatecka R600 SDi

Příspěvek od Big.T » čtv srp 04, 2011 21:01

Zacinam resit problemy zrejme s prevodovkou. Mam dva problemy, kdy nevim, zdali spolu souviseji.

1. Za poslednich ctrnact dni se mi jiz dvakrat stalo, ze pri couvani a naslednem zastaveni zustane radicka viset v poloze, kdy nejde zpatecka vyradit. Radicku bych snad i zohnul jak drzi. Po popojeti dozadu, kdy se zrejme v prevodovce prekulej kolecka jiz zaradit jde. Bohuzel se mi jednou stalo, ze jsem zacouvaval mezi dve auta, kde bylo pramalo mista a zastavil jsem tak, ze to jiz kvuli za mnou stojicimu autu neslo popojet. Pak jsem tam stal hodinu jak trubka, nez prisel majitel auta za mnou, popojel s tim svym a pak jsem s tim mohl cuknout i ja a vyradit.

2. Druha a podle me zavaznejsi vec se dost blbe popisuje. Behem mesice jiz taky dvakrat, pri couvani, predevsim delsi vzdalenosti, kdy couvam rychleji se mi stalo, jako by mi nekdo znenadani pod kola hodil tram, auto se doslova zasekne, kola se zablokuji. Nevim ktera, ale dle tvrzeni spolujezdcu co sedeli v zadu snad zadni. Jiste to ale nevim. Takto presne dvakrat v rozmeci cca tri tydnu. Kdyz si na to pred couvanim vzpomenu a couvam opravdu pomalu jen tak co se prevaluje motor, tak muzu couvat treba kilometr. Jakmile couvam rycheji, tak bum, pecka do auta.

Vubec nevim, zdali to spolu nejak souvisi. Napada nekoho neco?
R 620 SD r.v. 1998
www.tomsfoto.xf.cz

Venda 620 SDI
Příspěvky: 269
Registrován: úte led 05, 2010 12:09
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prevodovka - zpatecka R600 SDi

Příspěvek od Venda 620 SDI » pát srp 05, 2011 21:04

Kdybys přišel na to, že je něco špatně v převodovce, tak mám jednu doma. Je špatnej synchron na dvojkovém soukolí, zbytek byl v pořádku. Plášť je nepoužitelnej, ale vnitřnosti snad OK. Až zjistíš co a jak tak se třeba ozvi, nechci za ní nic. A jinak asi žhav dtát na Zakara, my ostatní můžem jen spekulovat
Rover 620 Sdi už je u Olsona
Rover 400 Tourer
Rover 25 1,4

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prevodovka - zpatecka R600 SDi

Příspěvek od Big.T » sob srp 06, 2011 11:51

Tak to bude podle Zakara na prevodovku. Timto vyhlasuji patrani po nejake OK prevodovce za rozumny peniz.

4 Venda 620 SDI. Diky za nabidku. Jen netusim, zdali by se z te Tve dalo neco pouzit. Kdyztak se ozvu.
R 620 SD r.v. 1998
www.tomsfoto.xf.cz

Venda 620 SDI
Příspěvky: 269
Registrován: úte led 05, 2010 12:09
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prevodovka - zpatecka R600 SDi

Příspěvek od Venda 620 SDI » sob srp 06, 2011 18:59

Zkus jeseník a hlavně si sežeň origo gufero nebo to budeš dělat dvakrát jako já... Objednával mě ho zakar, bere toho z anglie víc. stálo 500
Rover 620 Sdi už je u Olsona
Rover 400 Tourer
Rover 25 1,4

Odpovědět