INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Tommi_82 » pon srp 01, 2011 8:13

:lol: :lol: :lol:
kam ty na to chodíš.... hi:
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

Jeytee
Příspěvky: 746
Registrován: pon kvě 10, 2010 8:48

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Jeytee » pon srp 01, 2011 8:52

Austin: diky za info.
Ovsem trochu jsem doufal ze se k tomu konecne postavi, vezme za to zodpovednost a vyjadreni napise ale na druhou stranu utek od problemu je jeji styl.

Tommi_82: Pletes se, nejde mi o to aby sem prestala chodit, to ji prece nikdo nenakazuje, lidi cekali vyjadreni a to ze se k tomu nejak postavi, nedockali se. Takze se k tomu musi vyjadrit sami clenove a cinovnici klubu, coz ale diky neaktivite teto diskuze prispelo asi nejen k me obave ze se vse nechava vysumet.
Mezi nami, neverim ze Welinka nema kompletni prepis cele tehle diskuze :wink:

to all:
Rikate si ze do toho porad reju ale jsem proste typ cloveka co kdyz mu neco vadi tak si rekne svuj nazor, kor dnes kdy vetsina lidi nejen diky politikum strka pred problemy ktere se jich prilis netykaji hlavu do pisku a rikaj si "Kdyz nejde o zivot jde o hovno".
Welinka ma to nestesti ze se mnou mela problemy uz driv takze to vypada ze si to ted narame uzivam a tesim se az ji sesadite, neni to tak.
Byly doby kdy jsem se s ni kamosil, tak jako vetsina z vas ale postupne jsem nebyval dojmu ze neni vse uplne v poradku a dostal jsem se do faze kdy jsem citil ze se casto jedna o jeji manipulaci s lidma, tzn i se mnou. Nikdy ovsem nic nebylo tak zasadni jako vase kauzy ohledne nevracenych penez, ikdyz obcas se ke me dostaly ruzne drobne ne prilis "košer" kauzy.
Opetovne jsem ji naletel v a po Českým Ráji kdy jsem stále ještě netušil o vašich kauzach s penezi a kdy ona jelikoz prisla o spoustu z vas tak hledala dalsi nove spojence a byla natolik splachovaci ze se pokusila na svou stranu dostat me a moji pritelkyni Ivetku. Na chvili jsem ji uveril, moje blbost.
Ivet zustala neutralni, nechal jsem to na ni at se rozhodne a netrvalo ji dlouho aby dospela k nazoru ze ji jako cloveku neni pomoci, ikdyz se ji pomoci pokusila.
Jak jsem napsal, Welinka je nemocna nejen na tele ale i na dusi a za tim si stojim, zneuziva sve nebo svych nemoci k manipulaci s lidma a k lidskemu soucitu k ni. Pritom by stacilo jen se k lidem chovat fer, napsat a rict jim na rovinu ze ji ted neni dobre, ze si toho na sebe navalila moc a ze to nezvlada. Bohuzel, je pro ni jednodussi od problemu utect a tim si sama podrezat vetev Roverclubu.cz.
Verim ze ji neslo o to nekoho sproste okrast, jen proste to managersky nezvladla a pak se to na ni sesypalo.
Dokud ji ale tohle vsechno nedojde, neni ji pomoci a sama se totalne vyradi z teto komunity kterou miluje stejne jako spousta z nas.
Jedno je ale jisté, ikdyby to Welince vsechno doslo, vsem se omluvila a vratila vse doporadku tak se stala nespolehlivou a pro spoustu z nas neprijatelnou osobou ve vedeni klubu (podotýkám že POUZE vlastní vinou) a pokud to sama neudělá tak by měla být zbavena všech funkcí na klubu a mela by se stát řadovým členem, pokud nechceme aby nám odcházeli členové.
Takže i za me, neni protreba dalsiho pranyre, odrovnala se sama, ted jen pockam na Austina a jeho skrytou roverclub.cz bunku ktera neco chysta :-D
..verim ze se vse uz dotahne do konce a budem moct dal byt pohodovou komunitou co ma rada tuhle originalni a skvelou znacku Obrázek Obrázek

PS:...ne opravdu nemám zájem být ve vedení, v administraci, ci moderatorem roverclubu.cz, buďte v klidu :-D

Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6958
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od AnderN » pon srp 01, 2011 10:06

Jeytee prosím, ušetři nás svých slohovek ... k tvé poznámce už jsi vyjádření dostal.
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

Jeytee
Příspěvky: 746
Registrován: pon kvě 10, 2010 8:48

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Jeytee » pon srp 01, 2011 10:08

Nemusis to cist Ondro, mam pravo se k tomu vyjadrit :wink:

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Trunda » pon srp 01, 2011 11:15

Jeytee, Jeytee ... ty jsi takovej demokrat ze by clovek plakal :-D
... ty hele ale ja kdyz odjizdel letos ze srazu v Raji, tak jsem odjizdel opravdu odpocaty a spokojeny... Vubec nemam duvod si na neco stezovat a prestoze jsem se odvazil Welince penize sverit, verim tomu, ze je odevzdala tomu, komu mela... ackoli ted uz bych Welince a asi ani nikomu jinemu tento model hospodareni s penezi v ramci srazu neschvalil... proste dlouhodobe se overilo, ze je to cesta do pekel a pro to, kteri s timto zkusenosti nemaji, je to zkusenost...
Mne to treba osobne netrapi a nemam duvod se v tom rejpat... ale pochybovaci preci maji dispozici jednoduchy zpusob kontroly, jak zjistit, jestli Welinka penize penzionu odevzdala - staci tam zavolat ;-)
Jinak Jeytee, nemusis byt nervozni - opravdu se vody hejbou, ale bohuzel to vsechno neni rychle resitelna zalezitost.
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Jeytee
Příspěvky: 746
Registrován: pon kvě 10, 2010 8:48

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Jeytee » pon srp 01, 2011 11:26

:-D Trundo.. ja a demokrat? bejvavalo :lol:
Jj Austinovi verim ze na tom maka :)
K penezum za penzion v Českým Ráji. Ja ji taky penize na ubytko poslal netusil jsem o kauzach, nicmene vse zaplatila jak mela, ke me by si to ale ani nedovolila, vi ze bych si pro ty penize dojel az k ni domu :wink:
Jinak souhlasim ze Cesky Raj byl v pohode a taky jsme si odpocinuli, nasledne roverclub.cz udalosti zas tak zabavny ale nebyly, ale nechame to zainteresovanejsim, mas recht. :wink:

Mezi nami, cekal jsem ze od tebe tu bude drsnejsi prispevek na mou slohovku, mile jsi me prekvapil.
Z tebe normalne jednou bude dobrej a kvalitni administrator, víš to? :-D mir:

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Trunda » pon srp 01, 2011 12:00

Ty si ucho :-D .... treba je to tim, ze mne stejne, jako Ondru, ty tvoje slohovky nebavej :-D .... ne ;-) Neboj se... nejsem typ cloveka, ktery se utvrdi v prvni verzi pravdy a pak uz neni ochotny naslouchat upresnujicim informacim... od doby, kdy jsem byl doslova zaskocen Welincinou kauzou jsem si ziskal celkem dost informaci na to, abych si udelal konkretnejsi a zdravejsi usudek.
Jinak jsem rad, ze s tim, ze sraz v Raji byl povedeny souhlasis i ty ;-) ... ono totiz neni taky uplne fer vuci Welince, at je jakakoli, z ni delat demona... jak rikam, jsou i pripady, kdy jeji aktivity mely dobrý konec ;-)
Mimochodem abys tu nedelal z Austina spasitele, rizeni zmen, ktere se chystaji, se ujal AnderN ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
thomas
Příspěvky: 1198
Registrován: pon pro 17, 2007 0:25

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od thomas » pon srp 01, 2011 12:24

rover100 píše::shock: :shock: :shock: to myslis vazne ? to se tu nenajde nekdo kdo by to chtel delat a byl trochu overenej a POCTIVEJ ???

fajn budu jezdit jen na Mini srazy (a jeho přátel drive: ), tam muzu lidem verit, ze to co rikaj tak opravdu je ! weed:

j.
paci r píše:video super a souhlas se srazy miníků... drive:
Sice asi nepatřím do toho zarytého jádra RC do kterého se tady sposta lidí počastovalo, ale cítím pocit vyjádřit svůj postoj k tomu co tu řešíte. V první řadě bych řekl že já osobně nemám špatné zkušenosti s funkcí Welinky ( nevím možná sem měl štěstí) ale uvědomte si v první řadě lidi sami že tam kde to je teď tak přesně tady jste to nechali dojít sami. Respektive do těchhle nechutných rozměrů. Když čtu příspěvky některých zůčastněných, je mi jasné že se tady něco dělo už dávno předtím než tohle všechno vypuklo a už tehdy musely být v klubu různé tábory lidí- jak použil JT buněk které osnovaly co se bude dít až tohle nastane. Řeknu vám to polopatě. Když už někdo leží na zemi, je jednoduché do něj začat kopat aby se člověk alespoň ve svem nitru před ostatními zbavil jakéhokoliv podílu na zodpovědnosti) a udělal se dobrým. Nicméně věřím že spousta z Vás byla poškozena a v žádném případě tady neomlouvám něčí chyby a nedostatky v příčinné souvislosti s klubem a jeho fungováním, to ne.
Ale co jsem chtěl říct když jsem přemýšlel co sem napíšu. Připadně mi dost ubohé a pokrytecké prohlásit ,,fajn budu jezdit jen na Mini srazy "a ,, souhlas se srazy miníků" . I spousta jiných členů se tady snaží něco vytvářet a sjednocovat lidi během roku aby jsme byli schopni se organizovaně někde scuknout a prožít pěkný sraz a kvůli nějakému jednotlivci opovrhovat ostatnímy a odepsat tuto komunitu ,která je zde již tolik let a at chcete nebo ne vytváříme si ji sami a taky zani neseme stejným dílem všichni zodpovědnost protože jsme členové a hlásíme se k tomu. Problémy se mají řešit hned a individuálně, a ne je strkat do krabičky s názvem ,,až nás bude víc". Vím že v dnešní době je co se týká financí jakékoliv téma o nich dost žhavé. Ale přijměte zodpovědnost za svoje peněženky !!! A zamyslete se nad tím kam až jste to nechaly dojít. Kterého člena nahradit kterým, to už je to nejmenší.
Rover214,Rover220sdi,Rover45/1.6 New version,Rover75 1.8, MG-ZS 2.0iDT,Rover 75 8/2004 Cdti, Rover25, Renault RX4, kdykoliv mam přiležitost S- Type 4.2L V8 made by Roman_MG, Jaguar X- Type 2.5 L AWD Estate , Honda CR-V, Volkswagen Passat :-)

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Trunda » pon srp 01, 2011 12:33

Vis Tome... v necem mas pravdu... urcite indicie potencialnich problemu tu byly, ale nikdy nebyly zverejneny. Nekteri lidi vedeli o problemech s Welinkou, ale otazkou je, jestli meli moznost to kricet do sveta a jestli se s tim opravdu neco delat dalo. Ti, co se dostali do problemu, ale i spousta dalsich, vcetne me, nemelo ani tuseni o tom, ze ma Welinka takove problemy...
Osobne vidim a nejen ja, ze to dospelo do tohoto stavu predevsim proto, ze Roverclub nemel zadny oficialni statut a jeho rizeni nemelo radna pravidla a rad - toto se ale chystame zmenit ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6958
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od AnderN » pon srp 01, 2011 13:41

Problém je ve stadiu řešení, rychlost odpovídá časovým poměrům zúčastněných a nějakou dobu si ještě vyžádá. Jakmile bude něco konkrétního, na fóru se to jistě objeví.
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

Jeytee
Příspěvky: 746
Registrován: pon kvě 10, 2010 8:48

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Jeytee » pon srp 01, 2011 13:51

Pravidla pro jmenovani vedeni, naprosty souhlas.
Ale ne vzdy se da dopredu odhadnout jednani nekoho kdo byl do te doby bezproblemovy.
Budiz to ponaucenim do budoucna pri vyberu clenu rc.cz teamu.

@thomas: Tome mas v hodne vecech pravdu ale ber to tak ze Jana (Rover100 - pisatelka uvodniho textu) je tu chvili a hned na zacatku dostane do obliceje takovouhle pecku, nediv se ji ze takhle zareagovala. Ty mas tu vyhodu ze uz nas ostatni jakz takz znas ale ona ne. Taky by jsi asi odesel odnekud kde te hned na zacatku takhle nakope nekdo kdo je ve vedeni klubu.
Ted uz jiste vi ze tu jsou i fajn lidi a verim ze se s ni jeste nekdy na srazech potkame.

Popravde ja uz si taky nekolikrat rikal ze kdybych nemel tu "seventyfive" tak rad tak ji prodam a vykaslu se na to tady.
Ubiji me zdejsi lidska netecnost ale jsem rad ze tu je aspon par lidi co s tim hodlaji neco delat a z toho mam uprimnou radost.

Uživatelský avatar
INZER
Příspěvky: 619
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:27
Bydliště: Český Brod: 773057689

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od INZER » pon srp 01, 2011 16:11

Ale přijměte zodpovědnost za svoje peněženky !!!
souhlas, na srazu u Valečova,nebo kde to bylo,jsem za 500,-do kasičky akorát vyvenčil psa... ml:
R75 CONNOISSEUR 2.0 CDT 03/2000
Obrázek

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Trunda » pon srp 01, 2011 17:51

A proc jsi jen vencil psa? My jsme tam teda meli mnoho jinych aktivit a to jsme sebou ani zadneho psa nemeli ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
INZER
Příspěvky: 619
Registrován: čtv lis 27, 2008 9:27
Bydliště: Český Brod: 773057689

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od INZER » pon srp 01, 2011 18:15

Aha,tak to jsem asi zrovna byl se psem u rybníka...
R75 CONNOISSEUR 2.0 CDT 03/2000
Obrázek

Uživatelský avatar
Austin
Moderátor
Příspěvky: 2265
Registrován: ned zář 16, 2007 22:32
Bydliště: Brno 602 770 206
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO Z CESTY - DOLOMITY TOUR 2011

Příspěvek od Austin » pon srp 01, 2011 20:49

Víte co, vynechte mne z tématu spasitelů apod. Nemám ambice ohledně RC.

Na poradě Vám řeknu co vím, a co si myslím. Basta.

S tématem Weli jsem se dostal do styku proto, že mi začali lidi volat a ptát se co jako... telefon mám na mne každý totiž.

Vašek mi napsal že se do toho už angažovat nebude.

Já jsem s tím nemohl ven jako první, jelikož jsem nebyl poškozený. To se dá pochopit?
----------------
Zkuste být konstruktivní a přijímat názory bez odsuzování.

Rover100 (oba přispěvatelé) jako jedni z prvních sebrali řekněme odhodlání popsat průser. Myslím, že si nezaslouží odsudky. Byť úvodní článek může být trocha emotivní.

Já si taky beru servítky a nepíšu že je Weli p..a z......a a p........e
--------------
To thomas : zkus promazat ty quote, není moc jasné, cos chtěl vyjádřit. Díky
Austin Allegro 1.5 MKII 76, Austin Princess 2.0 OHC MKI 76, Rover 200 CVT 1.6 Twincam 99, Mini Cooper 1.3 97

Odpovědět