Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » stř říj 17, 2012 14:53

Ahoj všem!

Přemýšlím nad tím, že bych si udělal trošku radost a koupil si nějakej pěknej roadster/kabrio. Dítě odrostlo a žena chce jezdit na výlety aspoň ve dvou lidech a na to nepotřebuju rodinný sedan.

Moc se mi líbí MG F, tak sbírám informace a pokukuju kde se co a za kolik dá pořídit. Tady na fóru se dost dobrých rad už našlo, ale není tu to nejhlavnější - pocit ze sezení a jízdy v autě. Mohu sice objíždět auta, která jsou na prodej, ale z nich nepoznám, jestli jízdní vlastnosti daného kusu nejsou vinou špatného zacházení a nebo jestli to je prostě jen vlastnost.
Našel by se nějaký dobrovolník z jihu Čech nebo Vysočiny, který by byl ochotný odprezentovat své auto? Nechci ho ukrást, jen vidět, jestli to je skutečně to, co hledám. :)

Děkuji předem všem případným dobrovolníkům.
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Trunda » stř říj 17, 2012 15:11

Vitej!
... a tak co to vzit jinak.... ted v sobotu je v okoli Luhacovic sraz viewtopic.php?f=3&t=6956&start=0 , kde bude MGF urcite hromada... tak vzit sedana a udelat si hezky vylet a spojit prijemne s uzitecnym.... urcite se tam najde hromada dobrovolniku, kteri se radi mazlikem pochlubi ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » stř říj 17, 2012 16:30

Samozrejme ze sraz je asi nejlepsi prilezitost jak videt to co potrebuju. Bohuzel na sobotu mame listky na jednu akci v Praze, takze se do Luhacovic nedostanu. :(
Proto jsem se ptal na nejakou individualni prezentaci - dobrovolnik (=majitel mazlika) rekne kdy a kde by to pripadne slo, ja sednu do auta a prisvistim.
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

Dieter Bonrath
Příspěvky: 218
Registrován: ned kvě 06, 2012 18:40

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Dieter Bonrath » stř říj 17, 2012 20:03

Pokud chceš, tak já bych v sobotu měl chvilku a budu s eFkem jezdit po Praze, tak mohu svézt a ukázat (MGF VVC). car::
Plnění hydragasu profesionální plnící stanicí včetně odsátí původní degradované kapaliny, poradenství při koupi MGF/TF (diagnostika, měření laku, komplexní prohlídky), nové plachty pro stažené střechy, výroba snižovacích čepů pro MGF atd. Praha - Beroun - Plzeň 720 343 775

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » stř říj 17, 2012 20:41

Dekuju za nabidku, poslal jsem sz.
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » ned říj 21, 2012 20:50

Dekuji timto Dieterovi za dechberouci prezentaci jeho mazlika a za zapujceni cepice. Bezne nosim vlastni ksiltovku uplne vsude a vzdycky, ale zrovna vcera jsem ji nemel. :D
Po zbezne prohlidce a demonstracni jizde spojene s ukazkou hlucnosti motoru, zbeznem testu brzd a nazornem predvedeni proudeni vzduchu okolo auta bez strechy jsem pochopil, ze je to skutecne neprakticky na vozeni tchyne v zime k lekari, ale ze to chci. Pro tchyni budem pouzivat stavajici sedan :D
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

Dieter Bonrath
Příspěvky: 218
Registrován: ned kvě 06, 2012 18:40

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Dieter Bonrath » ned říj 21, 2012 20:53

Není zač, já se s eFkem teprve učím, tzn. že nejsem schopen z něho získat maximum, potenciál je rozhodně větší. Jsem rád, že ses rozhodl a budu se těšit, že se na jaře potkáme na nějákém srazu :-)
Plnění hydragasu profesionální plnící stanicí včetně odsátí původní degradované kapaliny, poradenství při koupi MGF/TF (diagnostika, měření laku, komplexní prohlídky), nové plachty pro stažené střechy, výroba snižovacích čepů pro MGF atd. Praha - Beroun - Plzeň 720 343 775

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Trunda » ned říj 21, 2012 21:44

.... a tak to ma byt :D ... jojo, auto ma byt vzdycky takovy nejak divny, caknuty, ujety.... aby sis pak jizdu s nim mohl uzivat... a proc nezacit u urvany strechy, motorem za sedackou a podvozkem na spojitich nadobach 8) .... tak at se ti podari sehnat pekny kousek ;-) .... mimochodem v praci uz jsem jednoho kolegu nakazil nemoci zvanou MGTF ... uvidime na jare, jestli to klapne... :-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
Austin
Moderátor
Příspěvky: 2265
Registrován: ned zář 16, 2007 22:32
Bydliště: Brno 602 770 206
Kontaktovat uživatele:

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Austin » ned říj 21, 2012 22:17

to cembry: správný koktejl je mít motor před zadní nápravou a naučit se vůz správně ovládat.
Můžete očekávat spousty hezkých zážitků. To auto umí jezdit krásně za roh, je to svezení.
Osobně mám raději ty s hydragasy, je to jízda.
Austin Allegro 1.5 MKII 76, Austin Princess 2.0 OHC MKI 76, Rover 200 CVT 1.6 Twincam 99, Mini Cooper 1.3 97

Greywolf
Příspěvky: 118
Registrován: sob črc 28, 2012 6:29
Bydliště: Náchod

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Greywolf » úte říj 23, 2012 17:52

Cembry - no vítej to nemohlo dopadnout jinak msm: msm: msm: tohle fakt není auto pro užitek, ale pro čirou a nefalšovanou radost,, za dva roky mi bude pade, a chtěl jsem si udělat radost,, koupil jsem si MG roadster a je to co mě chytlo, mám ho krátce, ale jezdil bych furt a to mě šoférování připadá jako vopruz. Pořídil jsem už sraz v Poděbradech a bylo to super, bezva MG pacienti a fakt se těším až budou pryč bílý sračky a znovu se vyjede. Mám to jako čtvrtý auto, jen pro zábavu, tý mý se to líbí a kouká na předpověď kdy bude sluníčko a kam pojedeme, dokonce i můj otec sedmdesátník prohlásil, že se v tom musí svézt, a ne jen sedět vedle. Teď jsem ho umyl, navoskoval a šoupnul do garáže,, a začíná to z druhý strany,, kontrola brzd, nabarvit třmeny,, promyslet co půjde nachromovat, zkusit sehnat "zahrádku" na kufr, možná oblouky atd... joo, pro mě to je hračka,, :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

call
Příspěvky: 27
Registrován: sob čer 27, 2009 12:03

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od call » čtv říj 25, 2012 4:51

Potřebuju ho? Ne ,ale chci ho. :-D :-D :-D

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » čtv říj 25, 2012 6:41

call píše:Potřebuju ho? Ne ,ale chci ho. :-D :-D :-D
Tak přesně to si říkám taky :lol:

Teď už jen sehnat nějakej pěknej kousek. Kdyby někdo o něčem věděl, nestyďte se mě upozornit.
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

Dieter Bonrath
Příspěvky: 218
Registrován: ned kvě 06, 2012 18:40

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od Dieter Bonrath » sob říj 27, 2012 11:29

Já začínám shánět nějákou pastoušku, které mi nebude líto, abych mohl jezdit i v zimě :-) Nevíte o něčem?
Plnění hydragasu profesionální plnící stanicí včetně odsátí původní degradované kapaliny, poradenství při koupi MGF/TF (diagnostika, měření laku, komplexní prohlídky), nové plachty pro stažené střechy, výroba snižovacích čepů pro MGF atd. Praha - Beroun - Plzeň 720 343 775

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » sob říj 27, 2012 21:25

Loni jsem se pokousel zbavit Hondy Civic 5D, 1997... Rezne mi porad pred barakem. Ale to uz je mooooc velka pastouska na to, abych se ji pokousel nabidnout nekomu tady :D
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

cembry
Příspěvky: 353
Registrován: ned říj 14, 2012 20:20
Bydliště: Jindrichuv Hradec

Re: Majitel MG F v Jiznich Cechach nebo Vysocine?

Příspěvek od cembry » pon lis 05, 2012 9:21

Uz me nikdo upozornovat na peknej kousek na prodej nemusi - vcera jsem si privezl Dieterovo MGF VVC :-D
Cesta z Prahy na jih byla zabavna i presto, ze jsem vymeknul a mel jsem strechu. Bylo uz podvecer trosku zima a zacalo se zhorsovat pocasi. Nicmene jsem to stihnul dat do garaze jeste nez zaclo prset.
Uz aby bylo jaro...

Aby draha polovicka nemela pocit, ze ji od auta odhanim, zkusila ridit par km po prazdnym meste v noci. Myslim, ze si to hodne uzivala - nakonec mi to i potvrdila. Sice trochu hudrala na hodne tuhy razeni, ale nakonec nejakou rychlost dycky nasla :D
MGF 1.8 (na léto)Obrázek
Honda Civic VIII 4D 1.8 I-VTEC (když se nedá jet bez střechy)Obrázek

Odpovědět